Termín dodania:
Kuriérom SPS - tovar k Vám príde najneskôr
28. 05. 2026
Osobný odber, OC L&Š Nitra, Novozámocká 3/B - denne Po-Ne 7:00-19:00
Popis
LED svietidlo na čítanie, 10 lm, 1× AAA
LED svietidlo na čítanie, 10 lm, 1× AAA
Vlastnosti LED svietidlo na čítanie, 10 lm, 1× AAA:
| Batérie súčasťou balenia | nie |
| Doba nabíjania | neuvádza sa |
| Doba svietenia | 25–35 h |
| Doba svietenia detail | 1× LED 100 % – 25 h, 1× LED 50 % – 35 h |
| Dosvit | LED 100 % – 7 m, LED 50 % – 5 m |
| Farba | čierna |
| Fokus | nie |
| Hmotnosť | 30 g |
| LED indikácia nabíjania | neuvádza sa |
| LED indikácia stavu akumulátora | neuvádza sa |
| Materiál | plast |
| Maximálny dosvit | 7 m |
| Maximálny svetelný tok | 10 lm |
| Nabíjací | nie |
| Napájanie | 1× AAA |
| Nárazuvzdornosť | neuvádza sa |
| Počet režimov svietenia | 2 |
| Predajný obal | 1 ks, blister |
| Príslušenstvo | neuvádza sa |
| Režimy | LED 100 %, LED 50 % |
| Rozmer | 259 × 20 × 25 mm |
| špeciálna funkcia | neuvádza sa |
| Svetelný tok | LED 100 % – 10 lm, LED 50 % – 6 lm |
| Typ batérie | LR03 (1,5 V) |
| Typ napájacieho konektoru | neuvádza sa |
| Vodeodolná | neuvádza sa |
| Vybavenie | klip |
| Záručná doba | 2 roky |
| Zdroj svetla | LED |
| Značka | EMOS |
Produktové číslo Emos: 1440211100
Vlastnosti LED svietidlo na čítanie, 10 lm, 1× AAA
| Čiarový kód (EAN) | 8592920106839 |
| L&Š kód | 332812 |
| Dod. kód | 1440211100 |
| Oddelenie | NARADIE |
| Pozícia | NRD/24/002 |
| Značka | EMOS |
| Hmotnosť | 0.5 kg |
| Sadzba DPH | 23 % |
Doprava a platba
Doprava:
Artikel: LED svietidlo na čítanie, 10 lm, 1× AAAHmotnosť: 0.5 kg/KS
| Balíková doprava SPS | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|
| 0 - 2 kg | 3,99 € | ||
| 2 - 5 kg | 4,61 € | ||
| 5 - 10 kg | 5,23 € | ||
| 10 - 20 kg | 5,85 € | ||
| 20 - 40 kg | 10,00 € | ||
| 40 - 49 kg | 14,25 € | ||
| Dobierka | + 1,00 € | ||
| Polpaletová doprava s dobierkou | NR kraj | BA, TN, ZV kraj | RK, KE kraj |
| do 50 kg max. 0,3m3 | 23€ | 31€ | 39€ |
| do 100 kg max. 0,5m3 | 28€ | 35€ | 41€ |
| do 200 kg max. 0,7m3 | 31€ | 44€ | 44€ |
| Dobierka | + 1,80 € | ||
| Paletová doprava s dobierkou | NR kraj | BA, TN, ZV kraj | RK, KE kraj |
| do 300 kg max. 1,6m3 | 42€ | 50€ | 56€ |
| do 600 kg max. 1,8m3 | 54€ | 64€ | 65€ |
| do 1200 kg max. 2m3 | 76€ | 84€ | 89€ |
| Dobierka | + 1,80 € | ||
- tovar je zasielaný z centrálneho skladu v Nitre kuriérom SPS, GEIS a Paletexpressom
- pri osobnom odbere je objednávka spracovaná a vybavená na stredisku (Obchodné centrum L&Š Nitra, Novozámocká 3/B)
- viditeľné množstvo dostupného tovaru na sklade je aktualizované priebežne, každých 10 minút počas dňa
Platba:
- za tovar platíte až po prevzatí kuriérom
- nepoškodený a nerozbalený tovar sa dá vrátiť do 14 kalendárnych dní od objednávky
Garancia spokojnosti:
- sme na trhu od roku 1992
- sme jeden z najväčších internetových obchodov s farbami, náradím, stavebninami a drogériou
- prevádzkujeme 2 veľké Obchodné centrá v Nitre a v Košiciach, na ktorých je tovar vystavený
- zaručujeme rýchle dodanie tovaru
- ponúkame tovar, ktorý máme fyzicky skladom - všetok tovar je dostupný pri osobnom odbere
- zaručujeme najlepší servis
Mám otázku
Som Vám k dispozícii
PON-PIA od 7:00 do 15:30
Váš dopyt na tovar LED svietidlo na čítanie, 10 lm, 1× AAA
Na stiahnutie
Karta bezpečnostných údajov a technický list k LED svietidlo na čítanie, 10 lm, 1× AAA:
Označenie tovaru
EAN kód a interný kód výrobku LED svietidlo na čítanie, 10 lm, 1× AAA:
Bezpečnostné informácie k výrobku LED svietidlo na čítanie, 10 lm, 1× AAA:
| H272 | Môže prispieť k rozvoju požiaru; oxidačné činidlo. |
| H301 | Toxický po požití. |
| H302 | Škodlivý po požití. |
| H311 | Toxický pri kontakte s pokožkou. |
| H314 | Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí. |
| H315 | Dráždi kožu. |
| H317 | Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. |
| H318 | Spôsobuje vážne poškodenie očí. |
| H319 | Spôsobuje vážne podráždenie očí. |
| H331 | Toxický pri vdýchnutí. |
| H335 | Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. |
| H372 | Spôsobuje poškodenie orgánov (alebo uveďte všetky zasiahnuté orgány, ak sú známe) pri dlhšej alebo opakovanej expozícii (uveďte spôsob expozície, ak sa presvedčivo preukáže, že iné spôsoby expozície nevyvolávajú nebezpečenstvo). |
| H400 | Veľmi toxický pre vodné organizmy. |
| H410 | Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. |
| P101 | Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. |
| P102 | Uchovávajte mimo dosahu detí. |
| P501 | Zneškodnite obsah/nádobu bezpečným spôsobom v súlade s miestnymi predpismi. |





















































































































































































































