Termín dodania:
Kuriérom SPS - tovar k Vám príde najneskôr
28. 05. 2026
Osobný odber, OC L&Š Nitra, Novozámocká 3/B - denne Po-Ne 7:00-19:00
Popis
Emos LED Svietidlo plastové, 3W COB LED, na 3x AAA
COB LED pracovné svietidlo P3888, 180 lm, 3× AAA
Vlastnosti COB LED pracovné svietidlo P3888, 180 lm, 3× AAA:
| Batérie súčasťou balenia | nie |
| Doba nabíjania | neuvádza sa |
| Doba svietenia | 16–24 h |
| Doba svietenia detail | COB LED 100 % – 16 h, COB LED 50 % – 24 h |
| Dosvit | COB LED 100 % – 45 m, COB LED 50 % – 25 m |
| Farba | čierno-oranžová |
| Fokus | nie |
| Hmotnosť | 110 g |
| LED indikácia nabíjania | neuvádza sa |
| LED indikácia stavu akumulátora | neuvádza sa |
| Materiál | ABS plast |
| Maximálny dosvit | 45 m |
| Maximálny svetelný tok | 180 lm |
| Nabíjací | nie |
| Napájanie | 3× AAA |
| Nárazuvzdornosť | áno |
| Počet režimov svietenia | 2 |
| Predajný obal | 1 ks, blister |
| Príslušenstvo | neuvádza sa |
| Režimy | COB LED 100 %, COB LED 50 % |
| Rozmer | 59 × 30 × 133 mm |
| špeciálna funkcia | neuvádza sa |
| Svetelný tok | COB LED 100 % – 180 lm, COB LED 50 % – 60 lm |
| Typ batérie | LR03 (1,5 V) |
| Typ napájacieho konektoru | neuvádza sa |
| Vodeodolná | nie |
| Vybavenie | lámacie rukoväť, 1× hák, 2× magnet |
| Záručná doba | 2 roky |
| Zdroj svetla | COB LED |
| Značka | EMOS |
Produktové číslo Emos: 1440813100
Vlastnosti Emos LED Svietidlo plastové, 3W COB LED, na 3x AAA
| Čiarový kód (EAN) | 8592920028100 |
| L&Š kód | 264566 |
| Dod. kód | 1440813100 |
| Oddelenie | NARADIE |
| Pozícia | NRD/24/003 |
| Značka | EMOS |
| Hmotnosť | 0.13 kg |
| Sadzba DPH | 23 % |
Doprava a platba
Doprava:
Artikel: Emos LED Svietidlo plastové, 3W COB LED, na 3x AAAHmotnosť: 0.1 kg/KS
| Balíková doprava SPS | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|
| 0 - 2 kg | 3,99 € | ||
| 2 - 5 kg | 4,61 € | ||
| 5 - 10 kg | 5,23 € | ||
| 10 - 20 kg | 5,85 € | ||
| 20 - 40 kg | 10,00 € | ||
| 40 - 49 kg | 14,25 € | ||
| Dobierka | + 1,00 € | ||
| Polpaletová doprava s dobierkou | NR kraj | BA, TN, ZV kraj | RK, KE kraj |
| do 50 kg max. 0,3m3 | 23€ | 31€ | 39€ |
| do 100 kg max. 0,5m3 | 28€ | 35€ | 41€ |
| do 200 kg max. 0,7m3 | 31€ | 44€ | 44€ |
| Dobierka | + 1,80 € | ||
| Paletová doprava s dobierkou | NR kraj | BA, TN, ZV kraj | RK, KE kraj |
| do 300 kg max. 1,6m3 | 42€ | 50€ | 56€ |
| do 600 kg max. 1,8m3 | 54€ | 64€ | 65€ |
| do 1200 kg max. 2m3 | 76€ | 84€ | 89€ |
| Dobierka | + 1,80 € | ||
- tovar je zasielaný z centrálneho skladu v Nitre kuriérom SPS, GEIS a Paletexpressom
- pri osobnom odbere je objednávka spracovaná a vybavená na stredisku (Obchodné centrum L&Š Nitra, Novozámocká 3/B)
- viditeľné množstvo dostupného tovaru na sklade je aktualizované priebežne, každých 10 minút počas dňa
Platba:
- za tovar platíte až po prevzatí kuriérom
- nepoškodený a nerozbalený tovar sa dá vrátiť do 14 kalendárnych dní od objednávky
Garancia spokojnosti:
- sme na trhu od roku 1992
- sme jeden z najväčších internetových obchodov s farbami, náradím, stavebninami a drogériou
- prevádzkujeme 2 veľké Obchodné centrá v Nitre a v Košiciach, na ktorých je tovar vystavený
- zaručujeme rýchle dodanie tovaru
- ponúkame tovar, ktorý máme fyzicky skladom - všetok tovar je dostupný pri osobnom odbere
- zaručujeme najlepší servis
Mám otázku
Som Vám k dispozícii
PON-PIA od 7:00 do 15:30
Váš dopyt na tovar Emos LED Svietidlo plastové, 3W COB LED, na 3x AAA
Na stiahnutie
Karta bezpečnostných údajov a technický list k Emos LED Svietidlo plastové, 3W COB LED, na 3x AAA:
Označenie tovaru
EAN kód a interný kód výrobku Emos LED Svietidlo plastové, 3W COB LED, na 3x AAA:
Bezpečnostné informácie k výrobku Emos LED Svietidlo plastové, 3W COB LED, na 3x AAA:
| H272 | Môže prispieť k rozvoju požiaru; oxidačné činidlo. |
| H301 | Toxický po požití. |
| H302 | Škodlivý po požití. |
| H311 | Toxický pri kontakte s pokožkou. |
| H314 | Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí. |
| H315 | Dráždi kožu. |
| H317 | Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. |
| H318 | Spôsobuje vážne poškodenie očí. |
| H319 | Spôsobuje vážne podráždenie očí. |
| H331 | Toxický pri vdýchnutí. |
| H335 | Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. |
| H372 | Spôsobuje poškodenie orgánov (alebo uveďte všetky zasiahnuté orgány, ak sú známe) pri dlhšej alebo opakovanej expozícii (uveďte spôsob expozície, ak sa presvedčivo preukáže, že iné spôsoby expozície nevyvolávajú nebezpečenstvo). |
| H400 | Veľmi toxický pre vodné organizmy. |
| H410 | Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. |
| P101 | Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. |
| P102 | Uchovávajte mimo dosahu detí. |
| P501 | Zneškodnite obsah/nádobu bezpečným spôsobom v súlade s miestnymi predpismi. |





















































































































































































































