Termín dodania:
Kuriérom SPS - tovar k Vám príde najneskôr
28. 05. 2026
Osobný odber, OC L&Š Nitra, Novozámocká 3/B - denne Po-Ne 7:00-19:00
Popis
Emos LED Svietidlo nabíjacie
SMD LED + LED nabíj. svietidlo P4538, 700 lm, 1200 mAh
Vlastnosti SMD LED + LED nabíj. svietidlo P4538, 700 lm, 1200 mAh:
| Batérie súčasťou balenia | áno |
| Doba nabíjania | 2 h |
| Doba svietenia | 3–6 h |
| Doba svietenia detail | SMD LED BOOST – 30 s, SMD LED 100 % – 3 h, LED 100% – 6 h |
| Dosvit | SMD LED BOOST – 40 m, SMD LED 100 % – 30 m, LED 100% – 45 m |
| Farba | zeleno-čierná |
| Fokus | nie |
| Hmotnosť | 100 g |
| LED indikácia nabíjania | áno |
| LED indikácia stavu akumulátora | áno |
| Materiál | ABS plast + guma |
| Maximálny dosvit | 45 m |
| Maximálny svetelný tok | 700 lm |
| Nabíjací | áno |
| Napájanie | Li-Ion |
| Nárazuvzdornosť | nie |
| Počet režimov svietenia | 3 |
| Predajný obal | 1 ks, krabica |
| Príslušenstvo | USB kábel |
| Režimy | SMD LED BOOST, SMD LED 100 %, LED 100 % |
| Rozmer | 37 × 14 × 240 mm |
| špeciálna funkcia | funkcie ochrany batérie, funkcia light BOOST |
| Svetelný tok | SMD LED BOOST – 700 lm, SMD LED 100 % – 350 lm, LED 100% – 50 lm |
| Typ batérie | 1 200 mAh/3,7 V |
| Typ napájacieho konektoru | USB C |
| Vodeodolná | nie |
| Vybavenie | 2× magnet |
| Záručná doba | 2 roky |
| Zdroj svetla | SMD LED + LED |
| Značka | EMOS |
Produktové číslo Emos: 1450000360
Vlastnosti Emos LED Svietidlo nabíjacie
| Čiarový kód (EAN) | 8592920092590 |
| L&Š kód | 318697 |
| Dod. kód | 1450000360 |
| Oddelenie | NARADIE |
| Pozícia | NRD/24/003 |
| Značka | EMOS |
| Hmotnosť | 0.13 kg |
| Sadzba DPH | 23 % |
Doprava a platba
Doprava:
Artikel: Emos LED Svietidlo nabíjacieHmotnosť: 0.1 kg/KS
| Balíková doprava SPS | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|
| 0 - 2 kg | 3,99 € | ||
| 2 - 5 kg | 4,61 € | ||
| 5 - 10 kg | 5,23 € | ||
| 10 - 20 kg | 5,85 € | ||
| 20 - 40 kg | 10,00 € | ||
| 40 - 49 kg | 14,25 € | ||
| Dobierka | + 1,00 € | ||
| Polpaletová doprava s dobierkou | NR kraj | BA, TN, ZV kraj | RK, KE kraj |
| do 50 kg max. 0,3m3 | 23€ | 31€ | 39€ |
| do 100 kg max. 0,5m3 | 28€ | 35€ | 41€ |
| do 200 kg max. 0,7m3 | 31€ | 44€ | 44€ |
| Dobierka | + 1,80 € | ||
| Paletová doprava s dobierkou | NR kraj | BA, TN, ZV kraj | RK, KE kraj |
| do 300 kg max. 1,6m3 | 42€ | 50€ | 56€ |
| do 600 kg max. 1,8m3 | 54€ | 64€ | 65€ |
| do 1200 kg max. 2m3 | 76€ | 84€ | 89€ |
| Dobierka | + 1,80 € | ||
- tovar je zasielaný z centrálneho skladu v Nitre kuriérom SPS, GEIS a Paletexpressom
- pri osobnom odbere je objednávka spracovaná a vybavená na stredisku (Obchodné centrum L&Š Nitra, Novozámocká 3/B)
- viditeľné množstvo dostupného tovaru na sklade je aktualizované priebežne, každých 10 minút počas dňa
Platba:
- za tovar platíte až po prevzatí kuriérom
- nepoškodený a nerozbalený tovar sa dá vrátiť do 14 kalendárnych dní od objednávky
Garancia spokojnosti:
- sme na trhu od roku 1992
- sme jeden z najväčších internetových obchodov s farbami, náradím, stavebninami a drogériou
- prevádzkujeme 2 veľké Obchodné centrá v Nitre a v Košiciach, na ktorých je tovar vystavený
- zaručujeme rýchle dodanie tovaru
- ponúkame tovar, ktorý máme fyzicky skladom - všetok tovar je dostupný pri osobnom odbere
- zaručujeme najlepší servis
Mám otázku
Som Vám k dispozícii
PON-PIA od 7:00 do 15:30
Váš dopyt na tovar Emos LED Svietidlo nabíjacie
Na stiahnutie
Karta bezpečnostných údajov a technický list k Emos LED Svietidlo nabíjacie:
Označenie tovaru
EAN kód a interný kód výrobku Emos LED Svietidlo nabíjacie:
Bezpečnostné informácie k výrobku Emos LED Svietidlo nabíjacie:
| H272 | Môže prispieť k rozvoju požiaru; oxidačné činidlo. |
| H301 | Toxický po požití. |
| H302 | Škodlivý po požití. |
| H311 | Toxický pri kontakte s pokožkou. |
| H314 | Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí. |
| H315 | Dráždi kožu. |
| H317 | Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. |
| H318 | Spôsobuje vážne poškodenie očí. |
| H319 | Spôsobuje vážne podráždenie očí. |
| H331 | Toxický pri vdýchnutí. |
| H335 | Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. |
| H372 | Spôsobuje poškodenie orgánov (alebo uveďte všetky zasiahnuté orgány, ak sú známe) pri dlhšej alebo opakovanej expozícii (uveďte spôsob expozície, ak sa presvedčivo preukáže, že iné spôsoby expozície nevyvolávajú nebezpečenstvo). |
| H400 | Veľmi toxický pre vodné organizmy. |
| H410 | Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. |
| P101 | Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. |
| P102 | Uchovávajte mimo dosahu detí. |
| P501 | Zneškodnite obsah/nádobu bezpečným spôsobom v súlade s miestnymi predpismi. |





















































































































































































































