Termín dodania:
Kuriérom SPS - tovar k Vám príde najneskôr
28. 05. 2026
Osobný odber, OC L&Š Nitra, Novozámocká 3/B - denne Po-Ne 7:00-19:00
Osobný odber, OC L&Š Košice, Južná trieda 74 - denne Po-Ne 7:00-19:00
Popis
Emos LED ručné kovové svietidlo, 330 lm, 3× AAA, fokus
LED ručné kovové svietidlo, 330 lm, 3× AAA, fokus
Vlastnosti LED ručné kovové svietidlo, 330 lm, 3× AAA, fokus:
| Batérie súčasťou balenia | nie |
| Doba nabíjania | neuvádza sa |
| Doba svietenia | 10–27 h |
| Doba svietenia detail | LED 100 % – 10 h, LED 50 % – 18 h, LED 25 % – 27 h |
| Dosvit | LED 100 % – 120 m, LED 50 % – 85 m, LED 25 % – 65 m |
| Farba | čierna |
| Fokus | áno |
| Hmotnosť | 121 g |
| LED indikácia nabíjania | neuvádza sa |
| LED indikácia stavu akumulátora | neuvádza sa |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosvit | 120 m |
| Maximálny svetelný tok | 330 lm |
| Nabíjací | nie |
| Napájanie | 3× AAA |
| Nárazuvzdornosť | áno |
| Počet režimov svietenia | 3 |
| Predajný obal | 1 ks, papierový blister |
| Príslušenstvo | neuvádza sa |
| Režimy | LED 100 %, LED 50 %, LED 25 % |
| Rozmer | 128 × 37 × 37 mm |
| špeciálna funkcia | funkcia rýchleho vypnutia |
| Svetelný tok | LED 100 % – 330 lm, LED 50 % – 165 lm, LED 25 % – 80 lm |
| Typ batérie | LR03 (1,5 V) |
| Typ napájacieho konektoru | neuvádza sa |
| Vodeodolná | áno (IP44) |
| Vybavenie | pútko |
| Záručná doba | 2 roky |
| Zdroj svetla | LED |
| Značka | EMOS |
Produktové číslo Emos: 1440013125
Vlastnosti Emos LED ručné kovové svietidlo, 330 lm, 3× AAA, fokus
| Čiarový kód (EAN) | 8592920092163 |
| L&Š kód | 320848 |
| Dod. kód | 1440013125 |
| Oddelenie | NARADIE |
| Pozícia | NRD/24/002 |
| Značka | EMOS |
| Hmotnosť | 0.15 kg |
| Recyklačný poplatok | V cene je zarátaný poplatok 0.019 € |
| Sadzba DPH | 23 % |
Doprava a platba
Doprava:
Artikel: Emos LED ručné kovové svietidlo, 330 lm, 3× AAA, fokusHmotnosť: 0.2 kg/KS
| Balíková doprava SPS | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|
| 0 - 2 kg | 3,99 € | ||
| 2 - 5 kg | 4,61 € | ||
| 5 - 10 kg | 5,23 € | ||
| 10 - 20 kg | 5,85 € | ||
| 20 - 40 kg | 10,00 € | ||
| 40 - 49 kg | 14,25 € | ||
| Dobierka | + 1,00 € | ||
| Polpaletová doprava s dobierkou | NR kraj | BA, TN, ZV kraj | RK, KE kraj |
| do 50 kg max. 0,3m3 | 23€ | 31€ | 39€ |
| do 100 kg max. 0,5m3 | 28€ | 35€ | 41€ |
| do 200 kg max. 0,7m3 | 31€ | 44€ | 44€ |
| Dobierka | + 1,80 € | ||
| Paletová doprava s dobierkou | NR kraj | BA, TN, ZV kraj | RK, KE kraj |
| do 300 kg max. 1,6m3 | 42€ | 50€ | 56€ |
| do 600 kg max. 1,8m3 | 54€ | 64€ | 65€ |
| do 1200 kg max. 2m3 | 76€ | 84€ | 89€ |
| Dobierka | + 1,80 € | ||
- tovar je zasielaný z centrálneho skladu v Nitre kuriérom SPS, GEIS a Paletexpressom
- pri osobnom odbere je objednávka spracovaná a vybavená na stredisku (Obchodné centrum L&Š Nitra, Novozámocká 3/B)
- viditeľné množstvo dostupného tovaru na sklade je aktualizované priebežne, každých 10 minút počas dňa
Platba:
- za tovar platíte až po prevzatí kuriérom
- nepoškodený a nerozbalený tovar sa dá vrátiť do 14 kalendárnych dní od objednávky
Garancia spokojnosti:
- sme na trhu od roku 1992
- sme jeden z najväčších internetových obchodov s farbami, náradím, stavebninami a drogériou
- prevádzkujeme 2 veľké Obchodné centrá v Nitre a v Košiciach, na ktorých je tovar vystavený
- zaručujeme rýchle dodanie tovaru
- ponúkame tovar, ktorý máme fyzicky skladom - všetok tovar je dostupný pri osobnom odbere
- zaručujeme najlepší servis
Mám otázku
Som Vám k dispozícii
PON-PIA od 7:00 do 15:30
Váš dopyt na tovar Emos LED ručné kovové svietidlo, 330 lm, 3× AAA, fokus
Na stiahnutie
Karta bezpečnostných údajov a technický list k Emos LED ručné kovové svietidlo, 330 lm, 3× AAA, fokus:
Označenie tovaru
EAN kód a interný kód výrobku Emos LED ručné kovové svietidlo, 330 lm, 3× AAA, fokus:
Bezpečnostné informácie k výrobku Emos LED ručné kovové svietidlo, 330 lm, 3× AAA, fokus:
| H272 | Môže prispieť k rozvoju požiaru; oxidačné činidlo. |
| H301 | Toxický po požití. |
| H302 | Škodlivý po požití. |
| H311 | Toxický pri kontakte s pokožkou. |
| H314 | Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí. |
| H315 | Dráždi kožu. |
| H317 | Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. |
| H318 | Spôsobuje vážne poškodenie očí. |
| H319 | Spôsobuje vážne podráždenie očí. |
| H331 | Toxický pri vdýchnutí. |
| H335 | Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. |
| H372 | Spôsobuje poškodenie orgánov (alebo uveďte všetky zasiahnuté orgány, ak sú známe) pri dlhšej alebo opakovanej expozícii (uveďte spôsob expozície, ak sa presvedčivo preukáže, že iné spôsoby expozície nevyvolávajú nebezpečenstvo). |
| H400 | Veľmi toxický pre vodné organizmy. |
| H410 | Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. |
| P101 | Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. |
| P102 | Uchovávajte mimo dosahu detí. |
| P501 | Zneškodnite obsah/nádobu bezpečným spôsobom v súlade s miestnymi predpismi. |





















































































































































































































