Žiarovka LED CLS JC 2.5W G9 WW
Cena bez DPH:
Obj. kód: 347820
Cena s DPH:
Jedn. cena: 3.39 €/ks
E-shop Farby.sk
11 ks
Majsterobchod L&Š Nitra
11 ks
Majsterobchod L&Š Košice
34 ks
Termín dodania:
Kuriérom SPS - tovar k Vám príde najneskôr
28. 05. 2026
Osobný odber, OC L&Š Nitra, Novozámocká 3/B - denne Po-Ne 7:00-19:00
Osobný odber, OC L&Š Košice, Južná trieda 74 - denne Po-Ne 7:00-19:00
Žiarovka LED CLS JC 2.5W G9 WW
LED žiarovka Classic JC / G9 / 2,5 W (32 W) / 350 lm / teplá biela
Vlastnosti LED žiarovka Classic JC / G9 / 2,5 W (32 W) / 350 lm / teplá biela:
| Energetická trieda | D |
| Farba svetla | teplá biela |
| Index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| Náhrada za žiarovku | 32 W |
| Napätie | 230 V~/50 Hz |
| Pätica (uchytenie žiarovky) | G9 |
| Počet čipov | 18 |
| Počet spínacích cyklov | 25 000 |
| Predajný obal | 1 ks, krabička |
| Príkon | 2,5 W |
| Rada | CLASSIC |
| Rozmer | 47 × 14 × 14 mm |
| Stmievateľná | nie |
| Svetelná účinnosť | 140 lm/W |
| Svetelný tok | 350 lm |
| Technológia | LED |
| Teplota chromatičnosti | 3 000 K |
| Tvar | JC |
| Typ čipov | SMD |
| účinník | 0,59 |
| Uhol vyžarovania | 320° |
| Záručná doba | 3 roky |
| životnosť | 30 000 hodín |
Produktové číslo Emos: 1525736209
Vlastnosti Žiarovka LED CLS JC 2.5W G9 WW
| Čiarový kód (EAN) | 8592920119006 |
| L&Š kód | 347820 |
| Dod. kód | 1525736209 |
| Oddelenie | NARADIE |
| Pozícia | NRD/23/014 |
| Značka | EMOS |
| Hmotnosť | 0.02 kg |
| Recyklačný poplatok | V cene je zarátaný poplatok 0.001 € |
| Sadzba DPH | 23 % |
Doprava:
Artikel: Žiarovka LED CLS JC 2.5W G9 WW| Balíková doprava SPS | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|
| 0 - 2 kg | 3,99 € | ||
| 2 - 5 kg | 4,61 € | ||
| 5 - 10 kg | 5,23 € | ||
| 10 - 20 kg | 5,85 € | ||
| 20 - 40 kg | 10,00 € | ||
| 40 - 49 kg | 14,25 € | ||
| Dobierka | + 1,00 € | ||
| Polpaletová doprava s dobierkou | NR kraj | BA, TN, ZV kraj | RK, KE kraj |
| do 50 kg max. 0,3m3 | 23€ | 31€ | 39€ |
| do 100 kg max. 0,5m3 | 28€ | 35€ | 41€ |
| do 200 kg max. 0,7m3 | 31€ | 44€ | 44€ |
| Dobierka | + 1,80 € | ||
| Paletová doprava s dobierkou | NR kraj | BA, TN, ZV kraj | RK, KE kraj |
| do 300 kg max. 1,6m3 | 42€ | 50€ | 56€ |
| do 600 kg max. 1,8m3 | 54€ | 64€ | 65€ |
| do 1200 kg max. 2m3 | 76€ | 84€ | 89€ |
| Dobierka | + 1,80 € | ||
- tovar je zasielaný z centrálneho skladu v Nitre kuriérom SPS, GEIS a Paletexpressom
- pri osobnom odbere je objednávka spracovaná a vybavená na stredisku (Obchodné centrum L&Š Nitra, Novozámocká 3/B)
- viditeľné množstvo dostupného tovaru na sklade je aktualizované priebežne, každých 10 minút počas dňa
Platba:
- za tovar platíte až po prevzatí kuriérom
- nepoškodený a nerozbalený tovar sa dá vrátiť do 14 kalendárnych dní od objednávky
Garancia spokojnosti:
- sme na trhu od roku 1992
- sme jeden z najväčších internetových obchodov s farbami, náradím, stavebninami a drogériou
- prevádzkujeme 2 veľké Obchodné centrá v Nitre a v Košiciach, na ktorých je tovar vystavený
- zaručujeme rýchle dodanie tovaru
- ponúkame tovar, ktorý máme fyzicky skladom - všetok tovar je dostupný pri osobnom odbere
- zaručujeme najlepší servis
Som Vám k dispozícii
PON-PIA od 7:00 do 15:30
Váš dopyt na tovar Žiarovka LED CLS JC 2.5W G9 WW
Karta bezpečnostných údajov a technický list k Žiarovka LED CLS JC 2.5W G9 WW:
EAN kód a interný kód výrobku Žiarovka LED CLS JC 2.5W G9 WW:


Bezpečnostné informácie k výrobku Žiarovka LED CLS JC 2.5W G9 WW:
| H272 | Môže prispieť k rozvoju požiaru; oxidačné činidlo. |
| H301 | Toxický po požití. |
| H302 | Škodlivý po požití. |
| H311 | Toxický pri kontakte s pokožkou. |
| H314 | Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí. |
| H315 | Dráždi kožu. |
| H317 | Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. |
| H318 | Spôsobuje vážne poškodenie očí. |
| H319 | Spôsobuje vážne podráždenie očí. |
| H331 | Toxický pri vdýchnutí. |
| H335 | Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. |
| H372 | Spôsobuje poškodenie orgánov (alebo uveďte všetky zasiahnuté orgány, ak sú známe) pri dlhšej alebo opakovanej expozícii (uveďte spôsob expozície, ak sa presvedčivo preukáže, že iné spôsoby expozície nevyvolávajú nebezpečenstvo). |
| H400 | Veľmi toxický pre vodné organizmy. |
| H410 | Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. |
| P101 | Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. |
| P102 | Uchovávajte mimo dosahu detí. |
| P501 | Zneškodnite obsah/nádobu bezpečným spôsobom v súlade s miestnymi predpismi. |
-
Príchytka káblová 830.30/5
Biela plastová káblová spona s priemerom 5 mm s klincom
0,09 € -
Príchytka káblová 830.30/10
Príchytka pre guľatý kábel biela, plastová, s klincom - priemer 10mm
0,09 € -
Prichytka 830.30/6
Príchytka pre guľatý kábel biela, plastová, s klincom - priemer 6 mm
0,09 € -
Kábel CYKY-J 3Cx1,5
CYKY-J 3x1,5 mm2 je okrúhly kábel a obsahuje 3 žily - hnedú, modrú a žltozelenú
1,19 € -
Kábel CYKY-J 3Cx2.5
Okrúhly kábel pre pevné rozvody, najčastejšie používaný pre zásuvkové okruhy istené 1-fázovým 16A ističom (PL7-B16 / 1)
1,99 € -
Krabica KUP 68 do sadrokartónu
Univerzálna krabica do dutých priečok, sadrokartónu
1,19 € -
Svorka 815 1361 LAM 2,5
Svorka 818 1361 LAM 2,5- menovitý prierez: 2,5 mm2,- výška mm: 8,- priemer: 2,6,- menovité napätie: 250 V,- rozmery: 95,5 x 15,5 x 16
1,39 € -
Svorkovnica 815.1362 4mm SCAME
Svorkovnica deliaca 12-pólová 815
1,59 € -
Objímka M10 1332-146 E27 4A 250V plast keramika čiernobiela glazovaná
Farba: čierno-biela produkt: objímka so závitovým vstupným otvorom (reaktoplast, keramika) materiál: keramika menovitý prúd: 4 A predajný obal: 1 ks, voľné upevnenie: závitový vstupný otvor M10 × 1 určené pre závit: E27 menovité napätie: 250 V ~
4,99 € -
Emos Rozdvojka 3x guľatá
Zásuvka EMOS P0024N, rozbočovacia, biela, 3× 2P + PE, 250V/16A max
3,49 € -
Emos Izolačná páska PVC 15mm/10m biela
Profesionálna elektroizolačná páska z plastifikovaného PVC pre bežné použitie v rozvodoch NN so širokým rozsahom teplôt
0,39 € -
Zásuvka Asfora 9800121 2x2P+PE dvojitá biela
Asfora ponúka všetko, čo súčasné vypínače a zásuvky musia mať
6,09 €
Prehľad produktov EMOS EVMEMSVIEZIAR


































































































































































































































































































































































































































































































