Termín dodania:
Dostupnosť tovaru Emos Žiarovka LED Classic Candle 8W E14, neutrálna biela a termín dodania je na dopyt - napíšte nám otázku cez "MÁM OTÁZKU".
Emos Žiarovka LED Classic Candle 8W E14, neutrálna biela
LED žiarovka Classic sviečka / E14 / 7,3 W (60 W) / 806 lm / neutrálna biela
Vlastnosti LED žiarovka Classic sviečka / E14 / 7,3 W (60 W) / 806 lm / neutrálna biela:
| Energetická trieda | E |
| Farba svetla | neutrálna biela |
| Index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| Náhrada za žiarovku | 60 W |
| Napätie | 230 V~/50 Hz |
| Pätica (uchytenie žiarovky) | E14 |
| Počet čipov | neuvádza sa |
| Počet spínacích cyklov | 25 000 |
| Predajný obal | 1 ks, krabička |
| Príkon | 7,3 W |
| Rada | CLASSIC |
| Rozmer | 110 × 38 × 38 mm |
| Stmievateľná | nie |
| Svetelná účinnosť | 110 lm/W |
| Svetelný tok | 806 lm |
| Technológia | LED |
| Teplota chromatičnosti | 4 000 K |
| Tvar | sviečka |
| Typ čipov | SMD |
| účinník | 0.55 |
| Uhol vyžarovania | 270° |
| Záručná doba | 3 roky |
| životnosť | 30 000 hodín |
Produktové číslo Emos: 1525731410
Vlastnosti Emos Žiarovka LED Classic Candle 8W E14, neutrálna biela
| Energetická trieda | E |
| Čiarový kód (EAN) | 8592920076347 |
| L&Š kód | 297199 |
| Dod. kód | 1525731410 |
| Oddelenie | NARADIE |
| Pozícia | NRD/20/001 |
| Hmotnosť | 0.05 kg |
| Recyklačný poplatok | V cene je zarátaný poplatok 0.005 € |
| Sadzba DPH | 23 % |
Doprava:
Artikel: Emos Žiarovka LED Classic Candle 8W E14, neutrálna biela| Balíková doprava SPS | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|
| 0 - 2 kg | 3,99 € | ||
| 2 - 5 kg | 4,61 € | ||
| 5 - 10 kg | 5,23 € | ||
| 10 - 20 kg | 5,85 € | ||
| 20 - 40 kg | 10,00 € | ||
| 40 - 49 kg | 14,25 € | ||
| Dobierka | + 1,00 € | ||
| Polpaletová doprava s dobierkou | NR kraj | BA, TN, ZV kraj | RK, KE kraj |
| do 50 kg max. 0,3m3 | 23€ | 31€ | 39€ |
| do 100 kg max. 0,5m3 | 28€ | 35€ | 41€ |
| do 200 kg max. 0,7m3 | 31€ | 44€ | 44€ |
| Dobierka | + 1,80 € | ||
| Paletová doprava s dobierkou | NR kraj | BA, TN, ZV kraj | RK, KE kraj |
| do 300 kg max. 1,6m3 | 42€ | 50€ | 56€ |
| do 600 kg max. 1,8m3 | 54€ | 64€ | 65€ |
| do 1200 kg max. 2m3 | 76€ | 84€ | 89€ |
| Dobierka | + 1,80 € | ||
- tovar je zasielaný z centrálneho skladu v Nitre kuriérom SPS, GEIS a Paletexpressom
- pri osobnom odbere je objednávka spracovaná a vybavená na stredisku (Obchodné centrum L&Š Nitra, Novozámocká 3/B)
- viditeľné množstvo dostupného tovaru na sklade je aktualizované priebežne, každých 10 minút počas dňa
Platba:
- za tovar platíte až po prevzatí kuriérom
- nepoškodený a nerozbalený tovar sa dá vrátiť do 14 kalendárnych dní od objednávky
Garancia spokojnosti:
- sme na trhu od roku 1992
- sme jeden z najväčších internetových obchodov s farbami, náradím, stavebninami a drogériou
- prevádzkujeme 2 veľké Obchodné centrá v Nitre a v Košiciach, na ktorých je tovar vystavený
- zaručujeme rýchle dodanie tovaru
- ponúkame tovar, ktorý máme fyzicky skladom - všetok tovar je dostupný pri osobnom odbere
- zaručujeme najlepší servis
Som Vám k dispozícii
PON-PIA od 7:00 do 15:30
Váš dopyt na tovar Emos Žiarovka LED Classic Candle 8W E14, neutrálna biela
Karta bezpečnostných údajov a technický list k Emos Žiarovka LED Classic Candle 8W E14, neutrálna biela:
EAN kód a interný kód výrobku Emos Žiarovka LED Classic Candle 8W E14, neutrálna biela:


Bezpečnostné informácie k výrobku Emos Žiarovka LED Classic Candle 8W E14, neutrálna biela:
| H272 | Môže prispieť k rozvoju požiaru; oxidačné činidlo. |
| H301 | Toxický po požití. |
| H302 | Škodlivý po požití. |
| H311 | Toxický pri kontakte s pokožkou. |
| H314 | Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí. |
| H315 | Dráždi kožu. |
| H317 | Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. |
| H318 | Spôsobuje vážne poškodenie očí. |
| H319 | Spôsobuje vážne podráždenie očí. |
| H331 | Toxický pri vdýchnutí. |
| H335 | Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. |
| H372 | Spôsobuje poškodenie orgánov (alebo uveďte všetky zasiahnuté orgány, ak sú známe) pri dlhšej alebo opakovanej expozícii (uveďte spôsob expozície, ak sa presvedčivo preukáže, že iné spôsoby expozície nevyvolávajú nebezpečenstvo). |
| H400 | Veľmi toxický pre vodné organizmy. |
| H410 | Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. |
| P101 | Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. |
| P102 | Uchovávajte mimo dosahu detí. |
| P501 | Zneškodnite obsah/nádobu bezpečným spôsobom v súlade s miestnymi predpismi. |
-
Žiarovka CorePro Led candle ND 2-25W E14 B35 827 CL
Príkon: 2WNapätie: 220-240VŽivotnosť: 15000hBáza: E14Priemer: 35 mmDĺžka: 97 mmSvetelný tok: 250lmFarba svetla: 2700 KRa: 80Stmievateľné: NieUhol svietenia: 330 stupňovPočet spínačov: 20000Štartovacia doba: 0,5 sEnergetická trieda: ENáhrada za: 25 W
4,29 € -
LED žiarovka Classic sviečka / E14/ 6,5 W (60 W) 806 lm, neutrálna biela
pätica (uchytenie žiarovky)E14farba svetlaneutrálna bielapríkon6,5 Wnáhrada za žiarovku60 Wsvetelný tok806 lmrozmer35 × 35 × 103 mmradaCLASSICstmievateľnánietvarsviečkateplota chromatičnosti4 000 Kuhol vyžarovania240°napätie230 V~/50 Hzindex podania farieb (CRI)Ra >80energetická triedaEživotnosť30 000 hodíntechnológiaLEDpočet čipovneuvádza satyp čipovSMDúčinník0
2,49 € -
LED žiarovka Classic Mini Globe / E14 / 4,2 W (40 W) / 470 lm / Neutrálna biela
pätica (uchytenie žiarovky)E14farba svetlaneutrálna bielapríkon4,2 Wnáhrada za žiarovku40 Wsvetelný tok470 lmrozmer45 × 45 × 82 mmradaCLASSICstmievateľnánietvarMini Globeteplota chromatičnosti4 000 Kuhol vyžarovania150°napätie230 V~/50 Hzindex podania farieb (CRI)Ra >80energetická triedaEživotnosť30 000 hodíntechnológiaLEDpočet čipovneuvádza satyp čipovSMDúčinník0
1,89 € -
Žiarovka CorePro candle ND 7-60W E14 840 B38 FR
Príkon: 7WNapätie: 220-240VŽivotnosť: 15000hBáza: E14Priemer: 38 mmDĺžka: 114 mmSvetelný tok: 806lmFarba svetla: 4000KRa: 80Stmievateľné: NiePočet spínačov: 50000Energetická trieda: EVýmena za: 60 W
5,59 € -
Emos Žiarovka LED Classic 3.8W GU10, neutrálna biela
LED žiarovka Classic MR16 / GU10 / 3,8 W (30 W) / 320 lm / neutrálna bielaVlastnosti LED žiarovka Classic MR16 / GU10 / 3,8 W (30 W) / 320 lm / neutrálna biela:Energetická triedaGFarba svetlaneutrálna bielaIndex podania farieb (CRI)Ra >80Náhrada za žiarovku30 WNapätie230 V~/50 HzPätica (uchytenie žiarovky)GU10Počet čipov8Počet spínacích cyklov25 000Predajný obal1 ks, krabičkaPríkon3,8 WRadaCLASSICRozmer54 × 50 × 50 mmStmievateľnánieSvetelná účinnosť78 lm/WSvetelný tok320 lmTechnológiaLEDTeplota chromatičnosti4 000 KTvarMR16Typ čipov2835účinník0,5Uhol vyžarovania110°Záručná doba3 rokyživotnosť30 000 hodínProduktové číslo Emos: 1525730400
1,89 € -
LED žiarovka Classic JC 1,9W G9 neutrálna biela EMOS,ZQ9527
LED žiarovka Classic JC / G9 / 1,9 W (22 W) / 210 lm / neutrálna bielaVlastnosti LED žiarovka Classic JC / G9 / 1,9 W (22 W) / 210 lm / neutrálna biela:Energetická triedaEFarba svetlaneutrálna bielaIndex podania farieb (CRI)Ra >80Náhrada za žiarovku22 WNapätie230 V~/50 HzPätica (uchytenie žiarovky)G9Počet čipov8Počet spínacích cyklov25 000Predajný obal1 ks, krabičkaPríkon1,9 WRadaCLASSICRozmer46 × 15 × 15 mmStmievateľnánieSvetelná účinnosť111 lm/WSvetelný tok210 lmTechnológiaLEDTeplota chromatičnosti4 000 KTvarJCTyp čipovSMDúčinník0,537Uhol vyžarovania320°Záručná doba3 rokyživotnosť30 000 hodínProduktové číslo Emos: 1525736407
2,89 € -
Emos LED žiarovka Classic MR16, GU10, 7 W (60 W), 806 lm,neutrálna biela,3ks
ZnačkaEMOSVšeobecné čísloZQ8E43
9,09 €
Prehľad produktov EVMEMSVIEZIAR

































































































































































































































































































































































































































































































