Termín dodania:
Kuriérom SPS - tovar k Vám príde najneskôr
29. 05. 2026
Osobný odber, OC L&Š Nitra, Novozámocká 3/B - denne Po-Ne 7:00-19:00
Popis
Emos COB LED Nabíjací pracovný reflektor P4536, 2000lm, 8000mA
COB LED nabíjací pracovný reflektor P4536, 2000 lm, 8000 mA
Vlastnosti COB LED nabíjací pracovný reflektor P4536, 2000 lm, 8000 mA:
| Batérie súčasťou balenia | áno |
| Doba nabíjania | 7 h |
| Doba svietenia | 3,5–14,5 h |
| Doba svietenia detail | 2× COB LED 100 % – 3,5 h, 2× COB LED 50 % – 5,5 h, 1× COB LED 100 % – 5,5 h, 1× COB LED 50 % – 8,5 h, 1× COB LED 25 % – 14,5 h |
| Dosvit | 2× COB LED 100 % – 70 m, 2× COB LED 50 % – 45 m, 1× COB LED 100 % – 45 m, 1× COB LED 50 % – 35 m, 1× COB LED 25 % – 25 m |
| Farba | čierno-zelená |
| Fokus | nie |
| Hmotnosť | 818 g |
| LED indikácia nabíjania | áno |
| LED indikácia stavu akumulátora | áno |
| Materiál | ABS plast + guma |
| Maximálny dosvit | 70 m |
| Maximálny svetelný tok | 2 000 lm |
| Nabíjací | áno |
| Napájanie | Li-Ion akupack |
| Nárazuvzdornosť | áno |
| Počet režimov svietenia | 5 |
| Predajný obal | 1 ks, krabica |
| Príslušenstvo | USB kábel |
| Režimy | 2× COB LED 100 %, 2× COB LED 50 %, 1× COB LED 100 %, 1× COB LED 50 %, 1× COB LED 25 % |
| Rozmer | 214 × 140 (280) × 56 mm |
| špeciálna funkcia | funkcia rýchleho vypnutia, funkcia ochrany batérie |
| Svetelný tok | 2× COB LED 100 % – 2 000 lm, 2× COB LED 50 % – 1 000 lm, 1× COB LED 100 % – 1 000 lm, 1× COB LED 50 % – 500 lm, 1× COB LED 25 % – 250 lm |
| Typ batérie | 8 000 mAh/3,7 V |
| Typ napájacieho konektoru | USB C |
| Vodeodolná | nie |
| Vybavenie | otočná rukoväť, 4× magnet |
| Záručná doba | 2 roky |
| Zdroj svetla | 2× COB LED |
| Značka | EMOS |
Produktové číslo Emos: 1450000320
Vlastnosti Emos COB LED Nabíjací pracovný reflektor P4536, 2000lm, 8000mA
| Čiarový kód (EAN) | 8592920085646 |
| L&Š kód | 314737 |
| Dod. kód | 1450000320 |
| Oddelenie | NARADIE |
| Pozícia | NRD/24/002 |
| Značka | EMOS |
| Hmotnosť | 1.01 kg |
| Recyklačný poplatok | V cene je zarátaný poplatok 0.107 € |
| Sadzba DPH | 23 % |
Doprava a platba
Doprava:
Artikel: Emos COB LED Nabíjací pracovný reflektor P4536, 2000lm, 8000mAHmotnosť: 1 kg/KS
| Balíková doprava SPS | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|
| 0 - 2 kg | 3,99 € | ||
| 2 - 5 kg | 4,61 € | ||
| 5 - 10 kg | 5,23 € | ||
| 10 - 20 kg | 5,85 € | ||
| 20 - 40 kg | 10,00 € | ||
| 40 - 49 kg | 14,25 € | ||
| Dobierka | + 1,00 € | ||
| Polpaletová doprava s dobierkou | NR kraj | BA, TN, ZV kraj | RK, KE kraj |
| do 50 kg max. 0,3m3 | 23€ | 31€ | 39€ |
| do 100 kg max. 0,5m3 | 28€ | 35€ | 41€ |
| do 200 kg max. 0,7m3 | 31€ | 44€ | 44€ |
| Dobierka | + 1,80 € | ||
| Paletová doprava s dobierkou | NR kraj | BA, TN, ZV kraj | RK, KE kraj |
| do 300 kg max. 1,6m3 | 42€ | 50€ | 56€ |
| do 600 kg max. 1,8m3 | 54€ | 64€ | 65€ |
| do 1200 kg max. 2m3 | 76€ | 84€ | 89€ |
| Dobierka | + 1,80 € | ||
- tovar je zasielaný z centrálneho skladu v Nitre kuriérom SPS, GEIS a Paletexpressom
- pri osobnom odbere je objednávka spracovaná a vybavená na stredisku (Obchodné centrum L&Š Nitra, Novozámocká 3/B)
- viditeľné množstvo dostupného tovaru na sklade je aktualizované priebežne, každých 10 minút počas dňa
Platba:
- za tovar platíte až po prevzatí kuriérom
- nepoškodený a nerozbalený tovar sa dá vrátiť do 14 kalendárnych dní od objednávky
Garancia spokojnosti:
- sme na trhu od roku 1992
- sme jeden z najväčších internetových obchodov s farbami, náradím, stavebninami a drogériou
- prevádzkujeme 2 veľké Obchodné centrá v Nitre a v Košiciach, na ktorých je tovar vystavený
- zaručujeme rýchle dodanie tovaru
- ponúkame tovar, ktorý máme fyzicky skladom - všetok tovar je dostupný pri osobnom odbere
- zaručujeme najlepší servis
Mám otázku
Som Vám k dispozícii
PON-PIA od 7:00 do 15:30
Váš dopyt na tovar Emos COB LED Nabíjací pracovný reflektor P4536, 2000lm, 8000mA
Na stiahnutie
Karta bezpečnostných údajov a technický list k Emos COB LED Nabíjací pracovný reflektor P4536, 2000lm, 8000mA:
Označenie tovaru
EAN kód a interný kód výrobku Emos COB LED Nabíjací pracovný reflektor P4536, 2000lm, 8000mA:
Bezpečnostné informácie k výrobku Emos COB LED Nabíjací pracovný reflektor P4536, 2000lm, 8000mA:
| H272 | Môže prispieť k rozvoju požiaru; oxidačné činidlo. |
| H301 | Toxický po požití. |
| H302 | Škodlivý po požití. |
| H311 | Toxický pri kontakte s pokožkou. |
| H314 | Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí. |
| H315 | Dráždi kožu. |
| H317 | Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. |
| H318 | Spôsobuje vážne poškodenie očí. |
| H319 | Spôsobuje vážne podráždenie očí. |
| H331 | Toxický pri vdýchnutí. |
| H335 | Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. |
| H372 | Spôsobuje poškodenie orgánov (alebo uveďte všetky zasiahnuté orgány, ak sú známe) pri dlhšej alebo opakovanej expozícii (uveďte spôsob expozície, ak sa presvedčivo preukáže, že iné spôsoby expozície nevyvolávajú nebezpečenstvo). |
| H400 | Veľmi toxický pre vodné organizmy. |
| H410 | Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. |
| P101 | Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. |
| P102 | Uchovávajte mimo dosahu detí. |
| P501 | Zneškodnite obsah/nádobu bezpečným spôsobom v súlade s miestnymi predpismi. |





































































































































































































