AEG Rázový uťahovák s olejovým pulzným mechanizmom AKU BSS18OP-0, 18V
-30%
AKCIA
Akcia bez DPH:
Obj. kód: 295276
Akcia s DPH:
174,99
KS
E-shop Farby.sk
1 ks
Majsterobchod L&Š Nitra
1 ks
AEG BSS 18C2-0 Kompaktný rázový uťahovák 18V, interné označenie 4935478633AEG Rázový uťahovák s olejovým pulzným mechanizmom AKU BSS18OP-0, 18VUťahovák Worcraft CIS-S20LiBM-260 ShareSYS, 20V Li-Ion, rázový, 260Nm, bezuhlíkový, SET 1x akumulátor 2.0 Ah + 1x nabíjačka, v kufriUťahovák Worcraft CIW-S20LiB-850 ShareSYS, 20V Li-Ion, rázový, 850Nm, 1/2` squareUťahovák Worcraft CIW-S20LiBH-1800 ShareSYS, 20V Li-Ion, rázový, 1800Nm, 3/4` square
Termín dodania:
Doprava kuriérom Kuriérom SPS - tovar k Vám príde najneskôr 19. 05. 2026
Osobný odber Osobný odber, OC L&Š Nitra, Novozámocká 3/B - denne Po-Ne 7:00-19:00
Popis
Technický popis:
  • Nová olejová pulzná technológia umožňuje znížiť hluk nárazu iba na 73 dB
  • Kompaktný a ergonomický rázový uťahovák s veľkosťou 152mm
  • Ľahká preprava a klipom na opasok, používateľ môže pracovať s voľnými rukami aj na rebríku
  • PROFLUX bezuhlíkový motor umožňuje extrémne rýchle uťahovanie až do rozmeru M14
  • 3-stupňová výkonná prevodovka umožňuje až 2400ot./min.
  • 100% spätne kompatibilný so všetkými 18V akumulátormi
Vlastnosti AEG Rázový uťahovák s olejovým pulzným mechanizmom AKU BSS18OP-0, 18V
Čiarový kód (EAN)4002395140985
L&Š kód295276
OddelenieNARADIE
PozíciaNRD/20/001
ZnačkaAEG
Hmotnosť1.4 kg
Číslo colného sadzobníka84672920
Sadzba DPH23 %
Doprava a platba
Doprava:
Artikel: AEG Rázový uťahovák s olejovým pulzným mechanizmom AKU BSS18OP-0, 18V
Hmotnosť: 1.4 kg/KS
Balíková doprava SPS Cena s DPH
Polpaletová doprava s dobierkou NR kraj BA, TN, ZV kraj RK, KE kraj
Paletová doprava s dobierkou NR kraj BA, TN, ZV kraj RK, KE kraj
  • tovar je zasielaný z centrálneho skladu v Nitre kuriérom SPS, GEIS a Paletexpressom
Platba:
  • za tovar platíte až po prevzatí kuriérom
  • nepoškodený a nerozbalený tovar sa dá vrátiť do 14 kalendárnych dní od objednávky
Garancia spokojnosti:
  • sme na trhu od roku 1992
  • sme jeden z najväčších internetových obchodov s farbami, náradím, stavebninami a drogériou
  • prevádzkujeme 2 veľké Obchodné centrá v Nitre a v Košiciach, na ktorých je tovar vystavený
  • zaručujeme rýchle dodanie tovaru
  • ponúkame tovar, ktorý máme fyzicky skladom - všetok tovar je dostupný pri osobnom odbere
  • zaručujeme najlepší servis
Mám otázku
Som Vám k dispozícii
PON-PIA od 7:00 do 15:30
Železiarstvo Nitra
Maroš Trnka
železiarstvo
naradie@farby.sk
Váš dopyt na tovar AEG Rázový uťahovák s olejovým pulzným mechanizmom AKU BSS18OP-0, 18V
Váš email nebude zverejnený, slúži iba ako adresa pre odoslanie odpovede.
Na stiahnutie
Karta bezpečnostných údajov a technický list k AEG Rázový uťahovák s olejovým pulzným mechanizmom AKU BSS18OP-0, 18V:
Označenie tovaru
EAN kód a interný kód výrobku AEG Rázový uťahovák s olejovým pulzným mechanizmom AKU BSS18OP-0, 18V: