Worcraft PAC11-180 Bezolejový kufríkový kompresor 1.1kW
Cena bez DPH:
Obj. kód: 276778
Cena s DPH:
121,59
KS
E-shop Farby.sk
3 ks
Majsterobchod L&Š Nitra
3 ks
Majsterobchod L&Š Košice
1 ks
Extol Premium CC 120 Kompresor do auta 12V 6,9bar celokovové telo 8864000Extol Premium CC 160 Kompresor do auta  12V 6,9bar 3m hadica s tlakomerom 8864001Extol Premium Filter vzduchový pre kompresorExtol Premium Kompresor olejový 1.5kW nádoba 24l 8barExtol Premium Kompresor olejový dvojvalcový 2.2kW nádoba 50l 8barKompresor akumulátorový Share20V,bez aku a nabíjačky,max.11bar,hadica 50cmKompresor akumulátorový, 8V/500mAh Li-ion, max. 10,3bar, 12l/min, EXTOL PREMIUMKompresor Worcraft CAC-S20LiA ShareSYS, 160 Psi/11 Bar, 20V Li-ion, LED svetlo + autozásuvkaMilwaukee M12 Aku kompaktný kompresor M12BI-0,bez akumulátora a nabíjačkySTREND PRO FL2024-08 Kompresor 1,5 kW 24 lit 1 piestovýSTREND PRO FL2050-08 Kompresor 1,5 kW 50l 1 piestSTREND PRO HSV-100-08 Kompresor 2,2 kW, 100 lSTREND PRO HSV-50-08 Kompresor 2,2 kW 50l 2-piestovýStrend Pro K25 Kompresor ručný 150 psi 10 bar LED svetlo akumulátorová pumpičkaWorcraft PAC11-180 Bezolejový kufríkový kompresor 1.1kW
Termín dodania:
Doprava kuriérom Kuriérom SPS - tovar k Vám príde najneskôr 18. 05. 2026
Osobný odber Osobný odber, OC L&Š Nitra, Novozámocká 3/B - denne Po-Ne 7:00-19:00
Osobný odber Osobný odber, OC L&Š Košice, Južná trieda 74 - denne Po-Ne 7:00-19:00
Popis
Kompresor Worcraft PAC11-180, 1100 W, bezolejový
Bezolejový kufríkový kompresor WORCRAFT PAC11-180 je ideálnym pomocníkom do dielne či na cesty. Vďaka veľkému množstvu rôznych koncoviek si hravo poradí s fúkaním pneumatík motocyklov, bicyklov, áut, terénnych štvorkoliek, lôpt, matracov, nafukovacích člnov, raftov a pod. Výhodou je aj silný motor, ktorý má príkon 1,1kW a vysoký pracovný tlak, nastaviteľný až do 8 bar.
Vlastnosti Kompresor Worcraft PAC11-180, 1100 W, bezolejový:
  • Typ bezolejový
  • Maximálny tlak 8 bar
  • Výkon (W) 1 100 W
  • Sací výkon max. 180 l/min
  • Vzdušník Nie
  • Hmotnosť (kg) 6,5
  • Typ napájania zo siete (230V)
  • Voľnobežné otáčky 3 550 min-1
  • Stupeň ochrany IP20
  • Trieda ochrany II
Číslo modelu Strend Pro: 115021
Zoznam potrebných pomôcok:
Extol Pištoľ fúkacia s manometromExtol Pištoľ ofukovaciaExtol Premium Hadica vzduchová gumená s rýchlospojkami 1/4` 10m 8865147Extol Hadica vzduchová špirálová 1/4 vnútorný priemer 6mm 8m
Vlastnosti Worcraft PAC11-180 Bezolejový kufríkový kompresor 1.1kW
Čiarový kód (EAN)8585023352708
Čiarový kód (EAN)5904183487830
L&Š kód276778
Dod. kód115021
OddelenieNARADIE
PozíciaNRD/21/001
ZnačkaWORCRAFT
Hmotnosť10 kg
Krajina pôvodu1
Sadzba DPH23 %
Doprava a platba
Doprava:
Artikel: Worcraft PAC11-180 Bezolejový kufríkový kompresor 1.1kW
Hmotnosť: 10 kg/KS
Balíková doprava SPS Cena s DPH
Polpaletová doprava s dobierkou NR kraj BA, TN, ZV kraj RK, KE kraj
Paletová doprava s dobierkou NR kraj BA, TN, ZV kraj RK, KE kraj
  • tovar je zasielaný z centrálneho skladu v Nitre kuriérom SPS, GEIS a Paletexpressom
Platba:
  • za tovar platíte až po prevzatí kuriérom
  • nepoškodený a nerozbalený tovar sa dá vrátiť do 14 kalendárnych dní od objednávky
Garancia spokojnosti:
  • sme na trhu od roku 1992
  • sme jeden z najväčších internetových obchodov s farbami, náradím, stavebninami a drogériou
  • prevádzkujeme 2 veľké Obchodné centrá v Nitre a v Košiciach, na ktorých je tovar vystavený
  • zaručujeme rýchle dodanie tovaru
  • ponúkame tovar, ktorý máme fyzicky skladom - všetok tovar je dostupný pri osobnom odbere
  • zaručujeme najlepší servis
Mám otázku
Som Vám k dispozícii
PON-PIA od 7:00 do 15:30
Železiarstvo Nitra
Maroš Trnka
železiarstvo
naradie@farby.sk
Váš dopyt na tovar Worcraft PAC11-180 Bezolejový kufríkový kompresor 1.1kW
Váš email nebude zverejnený, slúži iba ako adresa pre odoslanie odpovede.
Na stiahnutie
Karta bezpečnostných údajov a technický list k Worcraft PAC11-180 Bezolejový kufríkový kompresor 1.1kW:
Označenie tovaru
EAN kód a interný kód výrobku Worcraft PAC11-180 Bezolejový kufríkový kompresor 1.1kW: