Sada strojového závitníka M3x0.5 ISO2 HSSCo5 DIN371B a vrtáku CZ002-02.50
Cena bez DPH:
Obj. kód: 208103
Cena s DPH:
10,59
KS
E-shop Farby.sk
3 ks
Majsterobchod L&Š Nitra
3 ks
Termín dodania:
Doprava kuriérom Kuriérom SPS - tovar k Vám príde najneskôr 19. 05. 2026
Osobný odber Osobný odber, OC L&Š Nitra, Novozámocká 3/B - denne Po-Ne 7:00-19:00
Popis
Sada strojového závitníka a optimálneho vrtáka HSSCo
  • Priemer závitníku: M3
  • Stúpanie: 0,5 mm
  • Priemer vrtáku: 2,5 mm
  • Materiál závitníku: HSSCo
  • Materiál vrtáku: HSS
Zoznam potrebných pomôcok:
Cimtap Pasta pre vŕtanie a rezanie závitovExtol Premium Jamkár automatický, priemer hrotu 3,2mm int.ozn.8801811
Vlastnosti Sada strojového závitníka M3x0.5 ISO2 HSSCo5 DIN371B a vrtáku CZ002-02.50
Čiarový kód (EAN)8592667111226
L&Š kód208103
OddelenieNARADIE
PozíciaNRD/17/010
ZnačkaNASTROJE
Hmotnosť0.03 kg
Číslo colného sadzobníka82060000
Krajina pôvoduCZ
Sadzba DPH23 %