LED svetelná reťaz svietiace trsy nano, 2,35m vnútorná teplá biela časovač
Ľutujeme, tovar je aktuálne vypredaný.
Termín dodania:
Dostupnosť tovaru LED svetelná reťaz svietiace trsy nano, 2,35m vnútorná teplá biela časovač a termín dodania je na dopyt - napíšte nám otázku cez "MÁM OTÁZKU".
Popis
LED svetelná reťaz svietiace trsy nano, 2,35m vnútorná teplá biela časovač
LED svetelná reťaz – svietiace trsy, nano, 2,35 m, vnútorná, teplá biela, časovač
Vlastnosti LED svetelná reťaz – svietiace trsy, nano, 2,35 m, vnútorná, teplá biela, časovač:
| časovač | áno |
| Diaľkový ovládač | nie |
| Dĺžka prívodu | 3 m |
| Farba drôtu | transparentná |
| Farba svetla | teplá biela |
| Funkcia | svieti |
| Krytie | IP20 |
| LED medzera | neuvádza sa |
| Materiál | kov |
| Možnosť prepojenia | nie |
| Počet LED | 150 |
| Použitie | vnútorné |
| Predajný obal | 1 ks, krabica |
| Pre výšku stromu | neuvádza sa |
| Príkon | 2,7 W |
| Produkt | nano reťaz |
| Rozmer | 2,35 m |
| Tvar | nano |
| Typ napájania | sieťový adaptér |
| Veľkosť LED | 3 mm (nano) |
| Vstupné napätie | 230 V AC |
| Výstupné napätie | 4,5 V DC |
| Záručná doba | 2 roky |
| životnosť | 10 000 hodín |
Produktové číslo Emos: 1550030007
Vlastnosti LED svetelná reťaz svietiace trsy nano, 2,35m vnútorná teplá biela časovač
| Čiarový kód (EAN) | 8592920095157 |
| L&Š kód | 347408 |
| Oddelenie | ZAHRADA |
| Pozícia | ZDR/SP/031 |
| Značka | EMOS |
| Hmotnosť | 0.4 kg |
| Recyklačný poplatok | V cene je zarátaný poplatok 0.023 € |
| Sadzba DPH | 23 % |
Doprava a platba
Doprava:
Artikel: LED svetelná reťaz svietiace trsy nano, 2,35m vnútorná teplá biela časovačHmotnosť: 0.4 kg/KS
| Balíková doprava SPS | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|
| 0 - 2 kg | 3,99 € | ||
| 2 - 5 kg | 4,61 € | ||
| 5 - 10 kg | 5,23 € | ||
| 10 - 20 kg | 5,85 € | ||
| 20 - 40 kg | 10,00 € | ||
| 40 - 49 kg | 14,25 € | ||
| Dobierka | + 1,00 € | ||
| Polpaletová doprava s dobierkou | NR kraj | BA, TN, ZV kraj | RK, KE kraj |
| do 50 kg max. 0,3m3 | 23€ | 31€ | 39€ |
| do 100 kg max. 0,5m3 | 28€ | 35€ | 41€ |
| do 200 kg max. 0,7m3 | 31€ | 44€ | 44€ |
| Dobierka | + 1,80 € | ||
| Paletová doprava s dobierkou | NR kraj | BA, TN, ZV kraj | RK, KE kraj |
| do 300 kg max. 1,6m3 | 42€ | 50€ | 56€ |
| do 600 kg max. 1,8m3 | 54€ | 64€ | 65€ |
| do 1200 kg max. 2m3 | 76€ | 84€ | 89€ |
| Dobierka | + 1,80 € | ||
- tovar je zasielaný z centrálneho skladu v Nitre kuriérom SPS, GEIS a Paletexpressom
- pri osobnom odbere je objednávka spracovaná a vybavená na stredisku (Obchodné centrum L&Š Nitra, Novozámocká 3/B)
- viditeľné množstvo dostupného tovaru na sklade je aktualizované priebežne, každých 10 minút počas dňa
Platba:
- za tovar platíte až po prevzatí kuriérom
- nepoškodený a nerozbalený tovar sa dá vrátiť do 14 kalendárnych dní od objednávky
Garancia spokojnosti:
- sme na trhu od roku 1992
- sme jeden z najväčších internetových obchodov s farbami, náradím, stavebninami a drogériou
- prevádzkujeme 2 veľké Obchodné centrá v Nitre a v Košiciach, na ktorých je tovar vystavený
- zaručujeme rýchle dodanie tovaru
- ponúkame tovar, ktorý máme fyzicky skladom - všetok tovar je dostupný pri osobnom odbere
- zaručujeme najlepší servis
Mám otázku
Som Vám k dispozícii
PON-PIA od 7:00 do 15:30
Váš dopyt na tovar LED svetelná reťaz svietiace trsy nano, 2,35m vnútorná teplá biela časovač
Na stiahnutie
Karta bezpečnostných údajov a technický list k LED svetelná reťaz svietiace trsy nano, 2,35m vnútorná teplá biela časovač:
Označenie tovaru
EAN kód a interný kód výrobku LED svetelná reťaz svietiace trsy nano, 2,35m vnútorná teplá biela časovač:
Bezpečnostné informácie k výrobku LED svetelná reťaz svietiace trsy nano, 2,35m vnútorná teplá biela časovač:
| H272 | Môže prispieť k rozvoju požiaru; oxidačné činidlo. |
| H301 | Toxický po požití. |
| H302 | Škodlivý po požití. |
| H311 | Toxický pri kontakte s pokožkou. |
| H314 | Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí. |
| H315 | Dráždi kožu. |
| H317 | Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. |
| H318 | Spôsobuje vážne poškodenie očí. |
| H319 | Spôsobuje vážne podráždenie očí. |
| H331 | Toxický pri vdýchnutí. |
| H335 | Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. |
| H372 | Spôsobuje poškodenie orgánov (alebo uveďte všetky zasiahnuté orgány, ak sú známe) pri dlhšej alebo opakovanej expozícii (uveďte spôsob expozície, ak sa presvedčivo preukáže, že iné spôsoby expozície nevyvolávajú nebezpečenstvo). |
| H400 | Veľmi toxický pre vodné organizmy. |
| H410 | Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. |
| P101 | Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. |
| P102 | Uchovávajte mimo dosahu detí. |
| P501 | Zneškodnite obsah/nádobu bezpečným spôsobom v súlade s miestnymi predpismi. |









































































































































