Reťaz vianočná 80LED 5,6m, 3x AA, vonkajšia aj vnútorná, studená biela, časovač
Ľutujeme, tovar je aktuálne vypredaný.
Termín dodania:
Dostupnosť tovaru Reťaz vianočná 80LED 5,6m, 3x AA, vonkajšia aj vnútorná, studená biela, časovač a termín dodania je na dopyt - napíšte nám otázku cez "MÁM OTÁZKU".
Popis
Reťaz vianočná 80LED 5,6m, 3x AA, vonkajšia aj vnútorná, studená biela, časovač
LED vianočná reťaz, 5,6 m, 3x AA, vonkajšia aj vnútorná, studená biela, časovač
Vlastnosti LED vianočná reťaz, 5,6 m, 3x AA, vonkajšia aj vnútorná, studená biela, časovač:
| časovač | áno |
| Diaľkový ovládač | nie |
| Dĺžka prívodu | 0,5 m |
| Farba drôtu | čierna |
| Farba svetla | studená biela |
| Funkcia | svieti |
| Krytie | IP44 |
| LED medzera | neuvádza sa |
| Materiál | PVC |
| Možnosť prepojenia | nie |
| Počet LED | 80 |
| Použitie | vonkajšie aj vnútorné |
| Predajný obal | 1 ks, krabica |
| Pre výšku stromu | neuvádza sa |
| Príkon | 0,9 W |
| Produkt | reťaz |
| Rozmer | 5,6 m |
| Tvar | neuvádza sa |
| Typ napájania | batéria 3× AA (nie je súčasťou balenia) |
| Veľkosť LED | neuvádza sa |
| Vstupné napätie | neuvádza sa |
| Výstupné napätie | 4,5 V DC |
| Záručná doba | 2 roky |
| životnosť | 10 000 hodín |
Produktové číslo Emos: 1550042022
Vlastnosti Reťaz vianočná 80LED 5,6m, 3x AA, vonkajšia aj vnútorná, studená biela, časovač
| Čiarový kód (EAN) | 8592920121863 |
| L&Š kód | 347394 |
| Oddelenie | ZAHRADA |
| Pozícia | ZDR/SP/031 |
| Značka | EMOS |
| Hmotnosť | 0.2 kg |
| Recyklačný poplatok | V cene je zarátaný poplatok 0.016 € |
| Sadzba DPH | 23 % |
Doprava a platba
Doprava:
Artikel: Reťaz vianočná 80LED 5,6m, 3x AA, vonkajšia aj vnútorná, studená biela, časovačHmotnosť: 0.2 kg/KS
| Balíková doprava SPS | Cena s DPH | ||
|---|---|---|---|
| 0 - 2 kg | 3,99 € | ||
| 2 - 5 kg | 4,61 € | ||
| 5 - 10 kg | 5,23 € | ||
| 10 - 20 kg | 5,85 € | ||
| 20 - 40 kg | 10,00 € | ||
| 40 - 49 kg | 14,25 € | ||
| Dobierka | + 1,00 € | ||
| Polpaletová doprava s dobierkou | NR kraj | BA, TN, ZV kraj | RK, KE kraj |
| do 50 kg max. 0,3m3 | 23€ | 31€ | 39€ |
| do 100 kg max. 0,5m3 | 28€ | 35€ | 41€ |
| do 200 kg max. 0,7m3 | 31€ | 44€ | 44€ |
| Dobierka | + 1,80 € | ||
| Paletová doprava s dobierkou | NR kraj | BA, TN, ZV kraj | RK, KE kraj |
| do 300 kg max. 1,6m3 | 42€ | 50€ | 56€ |
| do 600 kg max. 1,8m3 | 54€ | 64€ | 65€ |
| do 1200 kg max. 2m3 | 76€ | 84€ | 89€ |
| Dobierka | + 1,80 € | ||
- tovar je zasielaný z centrálneho skladu v Nitre kuriérom SPS, GEIS a Paletexpressom
- pri osobnom odbere je objednávka spracovaná a vybavená na stredisku (Obchodné centrum L&Š Nitra, Novozámocká 3/B)
- viditeľné množstvo dostupného tovaru na sklade je aktualizované priebežne, každých 10 minút počas dňa
Platba:
- za tovar platíte až po prevzatí kuriérom
- nepoškodený a nerozbalený tovar sa dá vrátiť do 14 kalendárnych dní od objednávky
Garancia spokojnosti:
- sme na trhu od roku 1992
- sme jeden z najväčších internetových obchodov s farbami, náradím, stavebninami a drogériou
- prevádzkujeme 2 veľké Obchodné centrá v Nitre a v Košiciach, na ktorých je tovar vystavený
- zaručujeme rýchle dodanie tovaru
- ponúkame tovar, ktorý máme fyzicky skladom - všetok tovar je dostupný pri osobnom odbere
- zaručujeme najlepší servis
Mám otázku
Som Vám k dispozícii
PON-PIA od 7:00 do 15:30
Váš dopyt na tovar Reťaz vianočná 80LED 5,6m, 3x AA, vonkajšia aj vnútorná, studená biela, časovač
Na stiahnutie
Karta bezpečnostných údajov a technický list k Reťaz vianočná 80LED 5,6m, 3x AA, vonkajšia aj vnútorná, studená biela, časovač:
Označenie tovaru
EAN kód a interný kód výrobku Reťaz vianočná 80LED 5,6m, 3x AA, vonkajšia aj vnútorná, studená biela, časovač:
Bezpečnostné informácie k výrobku Reťaz vianočná 80LED 5,6m, 3x AA, vonkajšia aj vnútorná, studená biela, časovač:
| H272 | Môže prispieť k rozvoju požiaru; oxidačné činidlo. |
| H301 | Toxický po požití. |
| H302 | Škodlivý po požití. |
| H311 | Toxický pri kontakte s pokožkou. |
| H314 | Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí. |
| H315 | Dráždi kožu. |
| H317 | Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. |
| H318 | Spôsobuje vážne poškodenie očí. |
| H319 | Spôsobuje vážne podráždenie očí. |
| H331 | Toxický pri vdýchnutí. |
| H335 | Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. |
| H372 | Spôsobuje poškodenie orgánov (alebo uveďte všetky zasiahnuté orgány, ak sú známe) pri dlhšej alebo opakovanej expozícii (uveďte spôsob expozície, ak sa presvedčivo preukáže, že iné spôsoby expozície nevyvolávajú nebezpečenstvo). |
| H400 | Veľmi toxický pre vodné organizmy. |
| H410 | Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. |
| P101 | Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. |
| P102 | Uchovávajte mimo dosahu detí. |
| P501 | Zneškodnite obsah/nádobu bezpečným spôsobom v súlade s miestnymi predpismi. |









































































































































