Menu

Farby, laky, tónovacie centrum:

Marek Koleda

Marek Koleda

Vedúci farieb

0915 991 004

koleda.marek@farby.sk

Miroslav Koleda

Miroslav Koleda

Asistent predaja

koleda.miro@farby.sk

Róbert Kelemen

Róbert Kelemen

Asistent predaja

kelemen@farby.sk

Vojtech Rumančík

Vojtech Rumančík

Asistent predaja

rumancik@farby.sk

Samuel Veis

Samuel Veis

Asistent predaja

Farby, laky, omietky

Expert na farby, laky a omietky v Nitre a okolí. Držíme skladom tisícky sortimentu, najmä interiérové farby na steny, farby na fasády, maliarske doplnky, penetračné nátery pod farby, akrylátové a silikónové omietky s odtieňmi na namiešanie, laky, autolaky, moridlá, lazúry, štetce, valčeky a iný maliarsky tovar. Miešame farby na steny a silikónové a akrylátové omietky - milióny odtieňov farieb a omietok namiešaných na počkanie cez viaceré miešacie systémy. Miešame aj autolaky v spreji.

V našom sortimente nájdete farby, laky, moridlá, spreje, riedidlá, interiérové-fasádne farby na steny, lazúry, fungicídne ochrany proti plesni, štetce, valčeky a ostatný tovar týkajúci sa farieb lakov.

Farby laky Nitra Farby laky Nitra Farby laky Nitra Farby laky Nitra

Akciová ponuka farieb, lakov a maliarskych potrieb:

Expert na farby, laky a omietky v Nitre a okolí. Držíme skladom tisícky sortimentu, najmä interiérové farby na steny, farby na fasády, maliarske doplnky, penetračné nátery pod farby, akrylátové a silikónové omietky s odtieňmi na namiešanie, laky, autolaky, moridlá, lazúry, štetce, valčeky a iný maliarsky tovar. Miešame farby na steny a silikónové a akrylátové omietky - milióny odtieňov farieb a omietok namiešaných na počkanie cez viaceré miešacie systémy. Miešame aj autolaky v spreji. V našom sortimente nájdete farby, laky, moridlá, spreje, riedidlá, interiérové-fasádne farby na steny, lazúry, fungicídne ochrany proti plesni, štetce, valčeky a ostatný tovar týkajúci sa farieb lakov.

Podkategórie: